Radičová: Takéto ticho pred voľbami si nepamätám, kľúčová bude mobilizácia voličov. Konzervatívna scéna je roztrieštená.

25. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Radičová: Takéto ticho pred voľbami si nepamätám, kľúčová bude mobilizácia voličov. Konzervatívna scéna je roztrieštená. 1Bratislava 25. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Expremiérka Iveta Radičová si myslí, že jedným z kľúčových faktorov pred druhým kolom prezidentských volieb bude voličská účasť. Doterajším výsledkom volieb je podľa nej to, že väčšina populácie nesúhlasí so súčasnou formou demokracie, ktorú chce podľa nej jedna skupina riešiť razantnejším presadením liberalizmu, zatiaľ čo druhá skupina je …

Source: Radičová: Takéto ticho pred voľbami si nepamätám, kľúčová bude mobilizácia voličov. Konzervatívna scéna je roztrieštená – Hlavné správy

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.