Radičová: Takéto ticho pred voľbami si nepamätám, kľúčová bude mobilizácia voličov. Konzervatívna scéna je roztrieštená.

25. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Expremiérka Iveta Radičová si myslí, že jedným z kľúčových faktorov pred druhým kolom prezidentských volieb bude voličská účasť. Doterajším výsledkom volieb je podľa nej to, že väčšina populácie nesúhlasí so súčasnou formou demokracie, ktorú chce podľa nej jedna skupina riešiť razantnejším presadením liberalizmu, zatiaľ čo druhá skupina je …

Source: Radičová: Takéto ticho pred voľbami si nepamätám, kľúčová bude mobilizácia voličov. Konzervatívna scéna je roztrieštená – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.