Podľa Hačšáka, správa o „čur**ovi“, ktorú mu mal poslať Kočner nesúvisela s Jánom Kuciakom. Dodal, že Zsuzsová ho z objednania vraždy označila z pomsty.

25. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. marca 2019 (HSP/SITA/Aktuality/Foto:TASR-Martin Baumann)   Partner investičnej skupiny Penta Jaroslav Haščák sa v rozhovore pre portál Aktuality.sk vyjadril k vyšetrovaniu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a k medializovanej komunikácii s podnikateľom Marianom Kočnerom, ktorého nedávno polícia obvinila z Kuciakovej vraždy. Podľa Haščákovych slov je vylúčené, že by mal s vraždou niečo spoločné. …

Source: Podľa Hačšáka, správa o „čur**ovi“, ktorú mu mal poslať Kočner nesúvisela s Jánom Kuciakom. Dodal, že Zsuzsová ho z objednania vraždy označila z pomsty – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.