Poľsko rozmiestni pri východnej hranici zbrane za miliardy zlotých.

11. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Polish Land Forces Capt. Jacek Materna, front, with the 21st Podhale Rifles Brigade, assigned to Task Force White Eagle, instructs U.S. Soldiers on the operation of a Polish Kbs Wz. 1996 Beryl rifle at the weapons range at Forward Operating Base Thunder, Paktia province, Afghanistan, Oct. 18, 2013. (U.S. Army photo by Staff Sgt. Todd A. Christopherson/Released)

Poľsko do roku 2026 vynaloží 185 miliárd zlotých na modernizáciu armády a nové zbrane budú smerovať predovšetkým k jeho východnej hranici.

Source: Poľsko rozmiestni pri východnej hranici zbrane za miliardy zlotých

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.