UPS prestáva doručovať zásielky do švédskej „no-go zóny“.

2. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Malmo 2. marca 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-David Goldman)   Americká prepravná spoločnosť UPS, podľa informácií portálu RT, prestala dodávať balíky do notoricky známej štvrte v meste Malmö vo Švédsku, často nazývanej “no-go zone”. Hlavným dôvodom je vlna útokov na vodičov spoločnosti Poskytovanie poštových služieb pre Rosengard, štvrť v južnom meste Malmo, sa podľa miestnych médií ukázalo pre spoločnosť UPS, …

Source: UPS prestáva doručovať zásielky do švédskej „no-go zóny“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.