Prezidentský kandidát, komik a herec Vladimír Zelenskij prisľúbil, že po víťazstve vo voľbách pošle Petra Porošenka do väzenia.

2. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Kyjev 2. marca 2019 (HSP/Facebook „Tím Zelenského“/TASR/AP-Efrem Lukatsky)   Už aj dodnes prakticky „mlčiaci“ prezidentský kandidát, komik a herec Vladimír Zelenskij začal slovne útočiť na svojich oponentov. V komentári na svojej facebookovej stránke „Tím Zelenského“ prisľúbil, že po víťazstve v prezidentských voľbách pošle súčasného prezidenta Petra Porošenka do väzenia. Vysvetlil aj prečo „Súčasná vláda si chce prisvojiť všetko, …

Source: Prezidentský kandidát, komik a herec Vladimír Zelenskij prisľúbil, že po víťazstve vo voľbách pošle Petra Porošenka do väzenia – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.