Chystá se EU zničit internet v podobě, v jaké ho známe? Petici proti nové směrnici „o ochraně autorských práv“ podepsalo již skoro 5 milionů lidí.

1. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Stává se to skoro pravidlem – když se v Evropské unii nebo jejích jednotlivých členských státech zavádí nějaký předpis nebo nová směrnice, většinou má dalekosáhlé vedlejší efekty, které se později ukážou jako hlavní důvod jejího schvalování. Častým společným jmenovatelem různého „vylepšování“ je přitom omezování svobody. Bude tomu i v případě nové unijní směrnice o ochraně […]

Source: Chystá se EU zničit internet v podobě, v jaké ho známe? Petici proti nové směrnici „o ochraně autorských práv“ podepsalo již skoro 5 milionů lidí – Časopis Šifra

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.