Bravúrny ideový kotrmelec Igora Matoviča si zaslúži potlesk na otvorenej scéne. Pozná niekto lepšiu fintu ako prísť k národným voličom? 

1. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 1. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Pred dvoma týždňami vyšiel prieskum Eurobarometra, ktorý priniesol zaujímavý poznatok o vnímaní Spojených štátov amerických obyvateľmi Európy. Dopadol pre USA katastrofálne. Bola toto tá posledná kvapka, ktorá spôsobila Matovičov obrat o 180 stupňov? Ako vnímajú krajinu nášho najväčšieho euroatlantického brata a spojenca obyvatelia Európy? Veľmi zle! Veľká časť …

Source: Bravúrny ideový kotrmelec Igora Matoviča si zaslúži potlesk na otvorenej scéne. Pozná niekto lepšiu fintu ako prísť k národným voličom? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.