Policajné video k výročiu Kuciakovej vraždy s ťažkým srdcom na „slušné Slovensko“: Tlak bol tak intenzívny, že na nás vplýval negatívne. Obviňovali nás, že nepracujeme, my sme však pracovali deň a noc.

21. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 21. februára 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Polícia na sociálnej sieti zverejnila video pri príležitosti uplynutia jedného roka od vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Ponúka v ňom svoj pohľad na vyšetrovanie prípadu, pričom zdôrazňuje nadmerný nátlak verejnosti a médií na vyšetrovateľov. Dvojnásobná vražda vo Veľkej Mači z 21. februára 2018 sa podľa polície navždy …

Source: Policajné video k výročiu Kuciakovej vraždy s ťažkým srdcom na „slušné Slovensko“: Tlak bol tak intenzívny, že na nás vplýval negatívne. Obviňovali nás, že nepracujeme, my sme však pracovali deň a noc – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.