Kmoníček: Českému premiérovi otevřely dveře do USA vydání Nikulina a varování před Huawei.

21. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Český velvyslanec ve Washingtonu Hynek Kmoníček v rozhovoru pro ČT řekl, že Spojené státy změnily přístup ke střední Evropě a uvědomily si, že musí soutěžit o vliv v tomto regionu. To byl jeden z důvodů, který vedl k přijetí ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) v těchto dnech a k pozvání pro premiéra Andreje Babiše (ANO) do Bílého domu na 7. března. Pomohly prý i kauzy Nikulin a Huawei.

Source: Kmoníček: Českému premiérovi otevřely dveře do USA vydání Nikulina a varování před Huawei

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.