Viac amerických vojakov u našich susedov: Navýšenie bude výrazné, budú to stovky.

13. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Varšava 13. februára 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Czarek Sokolowski, File)   Spojené štáty plánujú zvýšiť počet svojich vojakov v Poľsku, ktorých je tam v súčasnosti rozmiestnených 4000 – majú byť protiváhou voči vzmáhajúcemu sa Rusku. V stredu, pred významnou bezpečnostnou konferenciou, to vyhlásila veľvyslankyňa Washingtonu vo Varšave Georgette Mosbacherová Veľvyslankyňa povedala, že USA prikročia k výraznému posilneniu počtu …

Source: Viac amerických vojakov u našich susedov: Navýšenie bude výrazné, budú to stovky – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.