Predseda Dumy: Vzťahy Ruska a Slovenska sa majú budovať na zásadách úcty a nezasahovania. Danko: Otvárame dvere našim podnikateľom.

13. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Moskva 13. februára 2019 (HSP/Sputnik/SITA/Foto: Screenshot YouTube)   Úloha poslancov parlamentov Ruska a Slovenska spočíva v rozvoji vzťahov medzi oboma krajinami, založených na zásadách vzájomnej úcty a nezasahovania. Vyhlásil to v stredu predseda Štátnej dumy Vjačeslav Volodin na schôdzke s predsedom NR SR Andrejom Dankom “Objavila sa kladná dynamika tiež v otázkach spojených s rozvojom hospodárskych …

Source: Predseda Dumy: Vzťahy Ruska a Slovenska sa majú budovať na zásadách úcty a nezasahovania. Danko: Otvárame dvere našim podnikateľom – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.