Pred polrokom SMER a SNS chválili Lajčáka za prípravu Globálneho paktu ako najlepšieho ministra zahraničia s tým, že Harabin šíri o škodlivosti migrácie bludy. Dnes jeho „bludmi“ argumentujú.

22. nov. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 22. novembra 2018 (HSP/Foto:HSP)   Zhruba pred pol rokom začal kandidát na prezidenta, sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin, upozorňovať na riziká Marrákešskej deklarácie a Globálneho paktu o imigrácii. Od mainstreamových dezinformačných médií a politikov si za to vyslúžil nálepku „šíriteľa bludov“ Dnes Globálny pakt odmietajú všetky susedné krajiny a nepristúpiť k nemu sa rozhodla …

Source: Pred polrokom SMER a SNS chválili Lajčáka za prípravu Globálneho paktu ako najlepšieho ministra zahraničia s tým, že Harabin šíri o škodlivosti migrácie bludy. Dnes jeho „bludmi“ argumentujú – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.