Paška: Brusel upiera Maďarom právo slobodne si spravovať vlastný štát a asistujú mu pri tom aj títo naši europoslanci! 

13. sep. 2018 | Nekomentovaný výber

Budapešť/Brusel 13. septembra 2018 (HSP/Foto: TASR-Pavol Zachar)   V stredu plénum Európskeho parlamentu v Štrasburgu schválilo kontroverznú správu europoslankyne Sargentiniovej, ktorá kritizuje Maďarsko za údajné porušovanie ľudských práv a demokracie Europoslanci veľkou väčšinou (417 hlasmi) včera odhlasovali správu europoslankyne zo strany Zelených Judith Sargentiniovej o stave demokracie v Maďarsku, ktorá, v krátkosti povedané, kritizuje Maďarsko …

Source: Paška: Brusel upiera Maďarom právo slobodne si spravovať vlastný štát a asistujú mu pri tom aj títo naši europoslanci! – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.