Každý deň nová správa o násilnostiach migrantov – včera z Cottbusu. Bude revolúcia? 

13. sep. 2018 | Nekomentovaný výber

Cottbus 13. septembra 2018 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-Jens Meyer)   Cottbus patrí kvôli migrantom k extrémne problémovým nemeckým mestám, podobne ako napríklad Duisburg. Mestom sa potulujú v skupinách mladí agresívni migranti a je veľmi nebezpečné ich stretnúť, ak idete ulicou sám. Môžu na vás zaútočiť úplne bezprostredne a bez najmenšieho dôvodu. Samozrejme, nie všetci sú takí, ale …

Source: Každý deň nová správa o násilnostiach migrantov – včera z Cottbusu. Bude revolúcia? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.