Novinár SME Adam Valček sa obáva o svoj život. Kontroverzný podnikateľ Marián Kočner sa mu vyhráža. Zverejňujeme Kočnerove výhražné maily v neskrátenej podobe.

2. jún. 2018 | Nekomentovaný výber

.Bratislava 1. júna 2018 (HSP/Foto:HSP)   Adam Valček, novinár z denníka SME spolu s kolegyňou z TRENDU Zuzanou Petkovou pripravujú text o kauze Technopol. Podľa medializovaných informácií mal Marián Kočner dostať od Technopolu na svoj účet pol milióna eur. Novinár SME mu preto v tejto súvislosti položil otázku, ktorú si môžete pozrieť nižšie, na čo mu …

Source: Novinár SME Adam Valček sa obáva o svoj život. Kontroverzný podnikateľ Marián Kočner sa mu vyhráža. Zverejňujeme Kočnerove výhražné maily v neskrátenej podobe – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.