Holandsko nevylučuje zodpovednosť Ukrajiny za katastrofu MH17.

2. jún. 2018 | Nekomentovaný výber

Amsterdam 1. júna 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Peter Dejong)   Holanďania nevylučujú, že Kyjev nesie zodpovednosť za tragédiu malajzijského letu MH17 na Donbase, vyhlásil to holandský minister zahraničia Stef Blok. Jeho slová uvádza portál Het Parool. Oznámil, že účastníci parlamentných debát v Holandsku upozornili na to, že Ukrajina neuzavrela vzdušný priestor na juhovýchode krajiny, kde prebiehali bojové akcie. “Nevylučujem …

Source: Holandsko nevylučuje zodpovednosť Ukrajiny za katastrofu MH17 – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.