Vážne varovanie: Keď sa už aj nemecká ministerka obáva všeobecného ohrozenia práv žien v Nemecku migrantami.

29. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Berlín 29. mája 2018 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-Michael Probst)   V Európe je to už naozaj veľmi povážlivé so slobodou sveta kresťanov, ktorým tento kontinent patrí, keď v renomovanom Tagesspiegli vyjadrila svoje obavy celkom otvorene už aj Julia Klöcknerová, ministerka CDU z vládneho kabinetu Merkelovej. Jej výpoveď musí byť predovšetkým pre ženy Európy výstrahou a zároveň aj …

Source: Vážne varovanie: Keď sa už aj nemecká ministerka obáva všeobecného ohrozenia práv žien v Nemecku migrantami – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.