Nemecké média: NATO začína rozsiahle vojenské cvičenia blízko ruských hraníc – tesne pred začiatkom futbalových majstrovstiev sveta v Rusku.

29. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Berlín 29. mája 2018 (HSP/Foto:TASR/MTI-Zoltan Mathe)   Pod zámienkou „ruskej hrozby“ USA presúvajú vojska na východ a NATO začína rozsiahle vojenské cvičenia blízko ruských hraníc – tesne pred začiatkom futbalových majstrovstiev sveta v Rusku. Túto situáciu si všímajú viaceré nemecké média. Americké jednotky sa presúvajú na východ cez celú Európu a využívajú všetky možné spôsoby dopravy – …

Source: Nemecké média: NATO začína rozsiahle vojenské cvičenia blízko ruských hraníc – tesne pred začiatkom futbalových majstrovstiev sveta v Rusku – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.