Poliaci majú obrovský strach. Robia ramená, hrajú sa na veľmoc a potom za americkú základňu na svojom území ponúknu dve miliardy dolárov.

28. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Varšava 28. mája 2018 (HSP/Foto: TASR/AP- Ahn Young-joon)   Poľsko ponúklo až 2 miliardy dolárov (asi 1,7 miliardy eur) ako príspevok k trvalému rozmiestneniu amerických vojakov z tankovej divízie na svojom území, píše podľa ČTK poľský server Onet.pl s odvolaním sa na dokumenty z poľského ministerstva obrany, ktoré vypracovali spolupracovníci predchádzajúceho ministra obrany Antoniho Macierewicza Dokument podľa servera …

Source: Poliaci majú obrovský strach. Robia ramená, hrajú sa na veľmoc a potom za americkú základňu na svojom území ponúknu dve miliardy dolárov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.