Konšpirátor Štefan Hríb nie len že konšpiroval, ale aj zneužil verejnoprávny priestor na obhajobu vrahov.

28. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 28. mája 2018 (HSP/Foto:Facebook)   Novinár Štefan Hríb je všeobecne známy neobjektivitou svojich diskusných relácii Pod lampou a článkov vo svojom časopise .týždeň. Vrcholom žurnalistiky v jeho podaní bolo obhajovanie vrahov študentky Cervanovej, kvôli ktorému jeho relácia zmizla z obrazoviek RTVS. Podrobne to popísal Gustáv Murín vo svojom blogu na portáli denníka Pravda. RTVS odvysielala …

Source: Konšpirátor Štefan Hríb nie len že konšpiroval, ale aj zneužil verejnoprávny priestor na obhajobu vrahov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.