Saudská Arábia plánuje vyvinúť jadrovú zbraň, ak ju získa Irán. 

10. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Rijád 10. mája 2018 (HSP/RT/Foto:TASR/AP-U.S. State Department)   Spojenec USA na Blízkom východe – Saudská Arábia zopakovala svoje stanovisko, že je pripravená skonštruovať jadrovú bombu, ak jej regionálny nepriateľ Irán nezastaví údajný vývoj zbrojného nukleárneho programu. Saudi tiež privítali, že Washington odstúpil od jadrovej dohody s Teheránom. “Dali sme veľmi jasne najavo, že ak Írán …

Source: Saudská Arábia plánuje vyvinúť jadrovú zbraň, ak ju získa Irán – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.