Juncker: Európa stráca v ekonomike i demografii. Čísla sú alarmujúce. Mali by sme začať obnovovať kontakty s Ruskom.

30. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Brusel 30. apríla 2018 (HSP/Iarex/Foto:TASR/AP-Geert Vanden Wijngaert)   Portál Iarex dňa 28. apríla 2018 venoval pozornosť vyhláseniu Jeana Clauda Junckera pre holandské noviny Trouw, v ktorých Juncker požaduje obnovenie kontaktov s Ruskom. Juncker je znepokojený stratou konkurencieschopnosti EÚ, voči ktorej Američania začali vyvíjať neprimeraný nátlak, rovnako ako proti Číne. Zlepšenie pozícii EÚ vidí Juncker v …

Source: Juncker: Európa stráca v ekonomike i demografii. Čísla sú alarmujúce. Mali by sme začať obnovovať kontakty s Ruskom – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.