Raketový útok na Sýriu je reality šou určená pre západné televízie, píše česká komentátorka. 

18. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Praha 18. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Hassan Ammar)   Český server Literární noviny priniesol názor komentátorky Terezy Spencerovej, ktorá k víkendovému útoku Západu sa Sýriu uviedla, že išlo iba o symbolickú akciu a “reality šou určenú pre televízie”. Spancerová napísala, že vlády Spojených štátov, Británie a Francúzska v rozpore s medzinárodným právom, bez súhlasu OSN aj svojich vlastných parlamentov či …

Source: Raketový útok na Sýriu je reality šou určená pre západné televízie, píše česká komentátorka – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.