Vzniká politická strana Za slušné Slovensko, organizátori protestov vraj s tým nič nemajú.

5. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR-František Iván)   Na ministerstve vnútra zaznamenali pokusy zaregistrovať nový politický subjekt s názvom Za slušné Slovensko, uvádzajú Hospodárske noviny. Zatiaľ nie je jasné, či ide o pokus účastníkov protivládnych protestov preniknúť do politiky, alebo o snahy niektorých jednotlivcov alebo skupín využiť marketingový potenciál, prípadné speňažiť, populárny slogan. Iniciátori a organizátori …

Source: Vzniká politická strana Za slušné Slovensko, organizátori protestov vraj s tým nič nemajú – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.