Šéfka rozhlasového spravodajstva RTVS: Kričiaca menšina nás vyrušuje v práci

5. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Spravodajstvo v Slovenskom rozhlase vedie približne šesť mesiacov. A hoci niektorí kolegovia ju kritizujú, myslí si, že má dôveru redakcie. Na margo kritického listu redaktorov RTVS hovorí, že problémom je kričiaca menšina. Petra Stano Maťašovská v rozhovore pre Aktuality.sk.

Source: Šéfka rozhlasového spravodajstva RTVS: Kričiaca menšina nás vyrušuje v práci

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.