„Otvorené dvere“ pre imigrantov: Švédky sa po 18.00 hodine boja vyjsť von, no väčšina Švédov nevidí problém, kým ich žena, či dcéra nie je znásilnená.

27. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Štokholm 27. marca 2018 (HSP/Foto:Pixabay)   „Myslím si, že Švédi sú takým naivným národom, že by mali byť vnímaní na medzinárodnej aréne ako nefunkčný štát,“ povedala Poľka Agnieszka Wiśniewska vo vysielaní poľského Radia Szczecin. Pani Agnieszka bola obeťou útoku mimoeurópskych prisťahovalcov, došlo k pokusu o znásilnenie. V rozhovore popísala celú situáciu, ktorá sa stala blízko …

Source: „Otvorené dvere“ pre imigrantov: Švédky sa po 18.00 hodine boja vyjsť von, no väčšina Švédov nevidí problém, kým ich žena, či dcéra nie je znásilnená – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.