Dramatický pondelok na hradnom vŕšku.

27. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 27. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Vláda je konečne schválená a začína pracovať. Lenže kým sa tak stalo, v Národnej rade a pred ňou bolo opäť živo. V čase, keď v parlamente vrcholila rozprava o vládnom programe, pred ním sa konal protestný míting za vyslovenie nedôvery vláde. Mítingu sa zúčastnilo niekoľko stoviek ľudí. Organizátori …

Source: Dramatický pondelok na hradnom vŕšku – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.