Nicholson priznal, že liberálne médiá manipulovali verejnou mienkou vo veciach politiky, a ľutuje, že sa im v tom už nedarí.

26. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 26. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Tom Nicholson vo svojom príspevku komentoval súčasnú situáciu okolo sociálnej siete Facebook, ktorej unikli osobné údaje miliónov používateľov. Nicholson vo svojom príspevku v denníku SME okrem iného priznal, že zatiaľ čo v minulosti médiá ľahšie ovplyvňovali ľudí, dnes vo svete sociálnych sietí si každý človek môže vybrať čo …

Source: Nicholson priznal, že liberálne médiá manipulovali verejnou mienkou vo veciach politiky, a ľutuje, že sa im v tom už nedarí – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.