Horiace obchodné centrum sa zmenilo na pascu: Uväznené deti sa telefónmi lúčili s rodičmi.

26. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

KEMEROVO – Vyše 60 obetí na životoch si vyžiadal nedeľňajší požiar nákupného a zábavného centra v meste Kemerovo na Sibíri. Podľa moskovského rozhlasu je medzi mŕtvymi niekoľko desiatok detí, jedenásť ľudí je stále nezvestných. Obete sa nevedeli dosť von, pretože núdzový východ bol zatvorený a niektorí zostali zamknutí v kinosále. Tamojšie médiá píšu o srdcervúcich telefonátoch a správach, ktoré posielali uväznené deti pred smrťou svojim rodičom.

Source: Horiace obchodné centrum sa zmenilo na pascu: Uväznené deti sa telefónmi lúčili s rodičmi

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.