Veľké víťazstvo jemenských Huthijov, saudská armáda je ochotná opustiť Jemen a rokovať o skončení bojov.

21. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Saná 21. marca 2018 (HSP/Newinform/Foto:Screenshot:YouTube)   Američanov stíha porážka za porážkou. Momentálne sa problémom amerického spojenca Saudskej Arábie venuje portál Newinform. Podľa informácii z portálu Newinform sa proiránskym Hutjijom vďaka iránskej vojenskej podpore podarilo rozstrieľať saudské vojenské skupiny v Jemene natoľko, že saudskí vojaci uvažujú o opustení krajiny. Pred niekoľkými rokmi, keď Saudi vtrhli na územie …

Source: Veľké víťazstvo jemenských Huthijov, saudská armáda je ochotná opustiť Jemen a rokovať o skončení bojov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.