V prípade odvolania Gašpara sa policajným prezidentom zrejme stane Martin Krčmárik, rozhodnúť má nový minister vnútra.

21. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 21. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Denník Pravda priniesol informáciu, že horúcim kandidátom na post šéfa polície v prípade odvolania súčasného prezidenta Tibora Gašpara je terajší viceprezident zboru Martin Krčmárik. Údajne má širokú podporu v radoch policajtov. Krčmárik je podľa Pravdy vhodným kandidátom aj preto, že bol lídrom vyšetrovacích tímov pri veľkých kauzách ako Budamar, …

Source: V prípade odvolania Gašpara sa policajným prezidentom zrejme stane Martin Krčmárik, rozhodnúť má nový minister vnútra – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.