Víťazom predčasných parlamentných volieb v Rakúsku bude Kurzova ÖVP, druhí Slobodní. Migrácia by mala byť zastavená a Rakúsko by malo nabrať nový smer.

15. okt. 2017 | Nekomentovaný výber

Viedeň 15. októbra 2017 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Matthias Schrader)   Ľudovci a slobodní prijali s nadšením prognózu a odhad výsledkov volieb Víťazstvo Rakúskej ľudovej strany (ÖVP) pod vedením 31-ročného Sebastiana Kurza v dnešných predčasných parlamentných voľbách v alpskej republike potvrdzujú aj spresnené odhady výsledkov verejnoprávnej televízie ORF po sčítaní 76 percent hlasov. Podľa nich 31,7 percenta občanov …

Zdroj: Víťazom predčasných parlamentných volieb v Rakúsku bude Kurzova ÖVP, druhí Slobodní. Migrácia by mala byť zastavená a Rakúsko by malo nabrať nový smer – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.