Vedúci delegácie KĽDR v Petrohrade ponúkol Iránu spojenectvo v boji proti USA.

15. okt. 2017 | Nekomentovaný výber

Iran’s new President Hassan Rowhani (R) shakes hands with North Korea’s ceremonial head of state, Kim Yong-Nam, on his first official day in office in Tehran on August 3, 2013. Moderate cleric Hassan Rowhani assumed Iran’s presidency promising to work to lift punishing international sanctions imposed on the Islamic republic over its controversial nuclear programme. AFP PHOTO/ATTA KENARE (Photo credit should read ATTA KENARE/AFP/Getty Images)

Petrohrad 15. októbra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Ronald Zak)   Vedúci delegácie Severnej Kórey na zasadnutí Medziparlamentnej únie v Petrohrade dnes navrhol Iránu, aby “spoločne bojovali proti nespravodlivosti Spojených štátov”. Informovala o tom agentúra TASS. Agentúra spresnila, že výrok podpredsedu severokórejského Najvyššieho ľudového zhromaždenia An Tchong-čchuna, ktorý vedie delegáciu KĽDR v Petrohrade, zaznel dnes počas jeho krátkeho stretnutia …

Zdroj: Vedúci delegácie KĽDR v Petrohrade ponúkol Iránu spojenectvo v boji proti USA – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.