Merkelovú čakalo na východe Nemecka pískanie a bučanie, nechýbali ani transparenty “ Zradkyňa národa“ či „Uzavrite hranice“.

8. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Torgau 8. septembra 2017 (HSP/Foto: TASR/AP- Michael Sohn)   Nemecká kancelárka Angela Merkelová sa počas predvolebného výjazdu po východonemeckých mestách stretla s nespokojnými zhromaždenými davmi, ktoré ju privítali hlasitými prejavmi odporu voči jej politike, hlavne čo sa týka imigračnej otázky Dokonca ešte predtým, ako Merkelová dorazila na námestie v severosaskom meste Torgau, zhromaždení priaznivci NPD a …

Zdroj: Merkelovú čakalo na východe Nemecka pískanie a bučanie, nechýbali ani transparenty “ Zradkyňa národa“ či „Uzavrite hranice“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.