Kolísajúca sa Babylonská veža zvaná EÚ: Ako krajiny V4 bojujú s Bruselom o kvóty.

8. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Bratislava 8. septembra 2017 (HSP/Echo24/Foto:TASR/AP-Úrad vlády SR)   Európsky súdny dvor pred pár dňami zamietol žalobu Maďarska a Slovenska zo septembra 2015 proti migračným kvótam. Čo bude ďalej? Portál echo24.cz upozorňuj na „omračujúcu rýchlosť“, akou Európsky súdny dvor (ESD) pracuje. „Zatiaľ, čo sudcovia dni aj nocí skláňali svoje múdre hlavy nad tučnými zväzkami pretekajúcimi zákonmi a direktívami, …

Zdroj: Kolísajúca sa Babylonská veža zvaná EÚ: Ako krajiny V4 bojujú s Bruselom o kvóty – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.