Reťazec LIDL čelí kritike za urážanie inteligencie zákazníkov. V mene neutrality vytvorili klamlivú realitu a scenzorovali kríže z fotografií chrámov na výrobkoch tzv. Gréckeho týždňa.

2. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Európa/Bratislava 2. septembra 2017 (HSP/Foto: screenshot video)   Zmazali kríže z fotografií chrámov a vytvorili klamlivú realitu. Po rozhorčených reakciách zákazníkov vedenie LIDLU sľubuje zmenu v zmýšľaní pri budúcej tvorbe dizajnu výrobkov  Do akých absurdných rozmerov môže zájst politická korektnosť, nás v v týchto dňoch presvedčil obchodný reťazec LIDL. Spoločnosť má pravidelne vo svojej ponuke obľúbené tématické …

Zdroj: Reťazec LIDL čelí kritike za urážanie inteligencie zákazníkov. V mene neutrality vytvorili klamlivú realitu a scenzorovali kríže z fotografií chrámov na výrobkoch tzv. Gréckeho týždňa – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.