Vlastenci, ktorí chcú brániť Európu pred imigrantmi na Stredozemnom mori, majú problémy. Ľavicoví extrémisti im bránia zakotviť v prístavoch a doplniť si zásoby.

11. aug. 2017 | Nekomentovaný výber

Svet 11. augusta 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-/Francesco Malavolta)   Členovia vlasteneckého hnutia Generace Identity, ktorí chcú skoncovať s prílivom imigrantov cez Stredozemné more, majú obrovské problémy. Úrady a ľavicoví extrémisti im totiž blokujú zakotvenie lode v prístavoch, kde si musia pravidelne dopĺňať zásoby Na začiatku leta sme vás informovali (viac tu)  o organizácii Európskych vlastencov, ktorí zbierajú …

Zdroj: Vlastenci, ktorí chcú brániť Európu pred imigrantmi na Stredozemnom mori, majú problémy. Ľavicoví extrémisti im bránia zakotviť v prístavoch a doplniť si zásoby – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.