Viac ako 7,1 milióna Venezuelčanov odmietlo plány na prepracovanie ústavy. Zahraniční pozorovatelia vyzývajú svet uznať výsledky referenda vo Venezuele. 

17. júl. 2017 | Nekomentovaný výber

Caracas 17. júla 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Amel Emric)   Viac ako sedem miliónov Venezuelčanov hlasovalo v nedeľu v symbolickom referende proti plánom prezidenta Nicolása Madura na prepracovanie ústavy. Konanie referenda schválil opozíciou ovládaný parlament a vláda ho označila za nelegitímne Účasť v referende podľa analytikov ukázala silnú podporu opozície, ale predsa len to bolo menej než 7,7 …

Zdroj: Viac ako 7,1 milióna Venezuelčanov odmietlo plány na prepracovanie ústavy. Zahraniční pozorovatelia vyzývajú svet uznať výsledky referenda vo Venezuele – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.