Ďalšia rana transgenderovému hnutiu: Vedci tvrdia, že jestvuje viac ako 6500 génov, ktoré sa u mužov a žien prejavujú úplne rozdielne.

9. máj. 2017 | Nekomentovaný výber

Svet 9. mája 2017 (HSP/Foto: Pixabay)   Transgenderoví aktivisti oddelili pojmy “rod” a “pohlavie” tvrdením, že muži sa môžu stať “skutočnými ženami” len tým, že sa “identifikujú” ako žena a naopak. To je, samozrejme, nepravdivé a najnovšie to potvrdzuje aj štúdia vedeckých pracovníkov z Weizmann Institute of Science Podľa tejto štúdie sa obidve pohlavia špecifikujú viac ako …

Zdroj: Ďalšia rana transgenderovému hnutiu: Vedci tvrdia, že jestvuje viac ako 6500 génov, ktoré sa u mužov a žien prejavujú úplne rozdielne – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.