Spirituálny kapitál 432

Spirituálny kapitál 432

relácia je vysielaná naživo

13:30 - 15:30 (20.10.2022)

Štúdio Banská Bystrica
Tel: (+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

„Horím za nebo či dymím za svet“…moderuje : Pavel Pakoš


Značky: Pavel Pakoš, Štúdio Banská Bystrica
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

2 komentáre

 1. Sv.Faustína mala víziu bičovania Pána Ježiša.

  Vieme, že počas bičovania bol Ježiš strašne dobitý fyzicky, nie iba chrbát, ale celé Telo bolo v menšom, či väčšom stupni bičované a veľmi veľa krvi vtedy vytieklo z Ježišovho tela. Je to zázrak, že Pán Ježiš vtedy nevykrvácal na smrť.

  Mala víziu štyroch ľudí, bez milosrdenstva vtedy roztrhávali telo Ježiša a hlavne plecia. Tiekla krv na všetky strany, na zem. Videla, ako prichádzajú biskupi, kňazi, rehoľníci, rehoľníčky a začínajú Ježiša ukrutne bičovať, ráňať Jeho telo, vytrhávať z Jeho chrbta. Potom aj tzv. verní z rôznych povolaní, veriaci celej Cirkvi vo veľkom počte začali bičovať Ježiša. A Ježiš povedal: „Vidíš ako veľmi ma zraňujú hriechy, hlavne mojich vyvolených. Najviac zraňujú moje srdce mne zasvätení. Iní zraňujú moje srdce z vonku, ale vyvolení prebodávajú Moje srdce.

  Odpoveda
 2. Pán Pakoš,

  vo vašej relácii som zachytil možnosť, výmeny vás za Mr. Beana. Vy ste to síce povedal naopak, vy posielate tých, ktorých prestáva baviť sledovať vaše, pekne povedané hundranie, pozerat toho komika. Ja však verím, že keď sa spojíme, bude nás dosť aby ste pochopil či namiesto nášho odchodu od rádií, to radšej nezabalíte vy.
  Pri písaní „že vy pochopíte“ som začal váhať či to vôbec posielať, lebo ako poznám vašu povahu z vášho vystupovania v rádiu, nemá to zmysel.
  Myslím, že ste bol, alebo ešte ste kňaz. Som veľmi rád, že takého kňaza som spoznal až v mojej šesťdesiatke, lebo aj keď nechodím do kostola, ani nežijem životom kresťana, považujem sa za veriaceho a zvlášť kňazov si veľmi vážim, Tý, čo som mal možnosť spoznať, boli úplným opakom vás. Bola v nich dobrota, ktorú zo seba vyžarovali. Z vás cítim len hnev a výčitky.
  Vašu reláciu už počúvam systémom „jedným uchom dnu, druhým von“ tak ju nechcem hodnotiť, aby som vám neublížil. Záleží len na vás, či ju do budúcna budem aj vypínať, alebo naopak dávať hlasnejšie.

  Prajem pekný deň.

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
 • studio@slobodnyvysieac.sk
 • juh@slobodnyvysielac.sk
 • cb@slobodnyvysielac.sk