Slobodný šport 31 (repríza)

Slobodný šport 31 (repríza)

repríza relácie

12:00 - 13:00 (05.03.2020)

V Slobodnom športe sa s českým fanúšikom ONDŘEJOM CHRIST GORYM bude rozprávať o jeho obľúbenom klube kanadsko-americkej Národnej hokejovej ligy PHILADELPHIA FLYERS. Fanúšikom tohto bývalého klubu Handzuša, Jágra či Somíka je aj moderátor relácie – klubu, ktorý prezývajú „The Broad Street Bullies“ fandí už 25 rokov. Letci z Pensylvánie sa v októbri 2019 predviedli aj slovenským a českým fanúšikom na pražskom otváracom zápase sezóny NHL, keď porazili Chicago 4:3. Letci boli v roku 2010 vo finále Stanley Cupu práve s čiernymi jastrabmi. Flyers, ktorí v minulosti dvakrát vyhrali najslávnejšiu hokejovú trofej sveta, v končiacej sa základnej časti aktuálnej sezóny NHL zatiaľ „okupujú“ postupové priečky do play-off.

Značky: Toronto Nara
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.