Slobodný šport 13

Slobodný šport 13

relácia je vysielaná naživo

13:30 - 14:30 (12.05.2019)

Štúdio Banská Bystrica

Tel: (+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

Nepriamo po jeho dvoch tvrdých strelách z dvoch „štandardiek“ padli dva góly slávnemu klubu Juventus Turín v skupinovej fáze Ligy majstrov. Pri prvom išlo „len“ o asistenciu, keďže odrazenú strelu dorazil do bránky iný spoluhráč z 1. FC Košice, práve DUŠAN TÓTH mal na tomto góle veľkú zásluhu, rovnako aj na ďalšom presnom zásahu do siete „Starej dámy“, keď loptu tečoval hráč talianskeho veľkoklubu. No v neposlednom rade mal Tóth nemalú zásluhu aj na legendárnom postupe Košíc do skupinovej fázy Ligy majstrov v sezóne 1997/98, veď išlo o kolektívny výkon oduševnelého mužstva. A s DUŠANOM TÓTHOM, nielen o spomienkach na Ligu majstrov, na pôsobenie v 1. FC či v banskobystrickej Dukle, sa budeme rozprávať v relácii Slobodný šport.

Značky: Štúdio Banská Bystrica, Toronto Nara
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.