Slobodný šport 02

Naživo

21:30 – 22:30 (19.06.2018)

V Slobodnom športe sa porozprávame s úspešným mládežníckym basketbalovým trénerom JOZEFOM IŠTOKOM. Priblížime si úspech basketbalových kadetov BK Lokomotíva Sereď, ktorých k úspechu priviedol práve tento trénerský mág. Zaspomíname si aj na obdobie „Ištokovcov“ či „Rýchlej roty Jozefa Ištoka“, teda […]
Štúdio Banská Bystrica

Štúdio Banská Bystrica

(+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii Slobodný šport 02


V Slobodnom športe sa porozprávame s úspešným mládežníckym basketbalovým trénerom JOZEFOM IŠTOKOM. Priblížime si úspech basketbalových kadetov BK Lokomotíva Sereď, ktorých k úspechu priviedol práve tento trénerský mág. Zaspomíname si aj na obdobie „Ištokovcov“ či „Rýchlej roty Jozefa Ištoka“, teda zlatých juniorských majstrov SR – ŠKP Banská Bystrica – z roku 2006, za ktorými stál tiež tento zanietený mládežnícky tréner. V relácii bude aj stály hosť Jaro Majzel a od mixážneho pultu vás reláciou o športe bude sprevádzať Toronto Nara alias Mišo Albert.

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.