Sám sebe lekárom 141 (Ako naozaj liečiť diabetes)

relácia je vysielaná naživo

12:00 - 14:30 (07.10.2018)

Štúdio Bratislava

Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

téma : „Ako naozaj liečiť diabetes
hosť : Mgr. Marek LICHTNERwww.VyzivaVedecky.sk
moderuje : Ing. Marián FILLOwww.slobodaVockovani.sk
Na Slovensku dnes žije približne 500.000 ľudí s cukrovkou. Za posledných 20 rokov sa ich počet zdvojnásobil a odhaduje sa, že za ďalších 20 rokov sa môže počet diabetikov opäť zdvojnásobiť. Dnes má cukrovku takmer 10% populácie a roku 2040 to môže byť až 20%.
Diabetes je vážne chronické ochorenie. Významne zvyšuje riziko slepoty, impotencie, amputácie končatín, zlyhania obličiek a taktiež srdcovo-cievnych ochoreníPreto je veľmi dôležité pochopiť prečo a ako cukrovka vzniká a čo môžeme urobiť, aby sme sa jej vyhli.
Väčšina lekárov považuje cukrovku za nevyliečiteľnú chorobu, ktorú sa dá len kontrolovať liekmi, avšak napriek všetkej snahe má často postupne zhoršujúci sa priebeh, končiaci predčasnou smrťouPreto bude pre mnohých veľkýmprekvapením zistenie, že existuje vedecky dokázaný systém na liečenie diabetes, ktorý pre každého pacientznamená významné zlepšenie zdravotného stavu a u mnohých vedie prekvapivo až k úplnému vyliečeniu, bez potreby užívania akýchkoľvek liekov.


Značky: Marián FILLO, Štúdio Bratislava
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.