Sám sebe lekárom 132 (Ako naozaj liečiť srdcovocievne ochorenia)

Naživo

20:30 – 23:30 (15.07.2018)

téma : „Ako naozaj liečiť srdcovocievne ochorenia“… hostia : Mgr. Marek LICHTNER, www.VyzivaVedecky.sk moderuje : Ing. Marián FILLO, www.slobodaVockovani.sk viac o téme: Srdcovocievne ochorenia sú na Slovensku, v EÚ, v USA a rovnako aj celosvetovo zabijákom č.1 a súčasne najčastejším chronickým ochorením spôsobujúcim […]
Štúdio Bratislava

Štúdio Bratislava

(+421) 0950 724 963
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii Sám sebe lekárom 132 (Ako naozaj liečiť srdcovocievne ochorenia)


téma : Ako naozaj liečiť srdcovocievne ochorenia
hostia : Mgr. Marek LICHTNERwww.VyzivaVedecky.sk
moderuje : Ing. Marián FILLOwww.slobodaVockovani.sk
viac o téme:
Srdcovocievne ochorenia sú na Slovensku, v EÚ, v USA a rovnako aj celosvetovo zabijákom č.1 a súčasne najčastejším chronickým ochorením spôsobujúcim dlhodobé zdravotné obmedzenia vyžadujúce medikamentóznu liečbu až do konca života. Z oficiálnych štatistík na Slovensku vyplýva, že takmer každý človek skôr alebo neskôr bude trpieť na nejakú formu srdcovocievneho ochorenia. Napr. vo veku nad 70 rokov je to až 90% obyvateľov Slovenska!
Na začiatku relácie si položíme dôležitú otázku: Sú srdcovocievne ochorenia nevyhnutným dôsledkom starnutia alebo je im možné predchádzať, zastaviť ich alebo dokonca vyliečiť? A ak je možné týmto chorobám predchádzať, kde potom robíme fatálnu chybu, že takmer všetci do jedného trpíme týmto ochorením?
Počas relácie budeme sledovať vzrušujúcu celoživotnú cestu vedeckého bádania lekára, ktorý si položil tieto isté otázky a našiel odpovede, ktoré by mohli pomôcť doslova všetkým. Dobrou správou je, že záchranu svojho života má každý z nás vo svojich vlastných rukách.

Archív relácie Sám sebe lekárom

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.