S Harabinom nielen o práve 29

S Harabinom nielen o práve 29

relácia je vysielaná naživo

20:30 - 22:00 (09.06.2023)

Štúdio Bratislava
Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

S Harabinom nielen o práve 29
reláciou sprevádza Michal Albert.


Značky: Michal Albert, Štefan Harabin, Štúdio Bratislava
Pridať si reláciu do kalendára

2 komentáre

  1. Momentálne niet lepšieho kandidáta, ako je Štefan Harabin. Treba to na plné ústa povedať.Je to azda jediný politik, ktorý ako prvý neváhal zastať sa ľudí v začínajúcej kovid šikane. Až mesiace potom sa niektorí politici odvážili k nemu pridať. Mne je smutno, že na to niektorí ľudia zabúdajú a opäť sa snažia krútiť, mútiť vodu s inými kandidátmi len preto, aby voličov zviedli z cesty konečne si zvoliť svojho prezidenta pre ľudí! Vážim si všetkých, ktorí to chápu správne, že tu nejde o osobu Harabina. Ide tu o nás, o naše deti o našu budúcnosť. Ak i teraz bude prezidentom SR, iba bábka cudzej ambasády už navždy stratíme akúkoľvek ďalšiu možnosť vlastného, slobodného výberu a vplyv cudzích tajných služieb na voľbu prezidenta SR sa tým posilní tak, že sa Slovenský vlastenec na túto najvyššiu pozíciu v štáte nedostane, čím bude naše postavenie otrockej kolónie iba potvrdené. Preto treba na plné ústa hovoriť o konkrétnej osobe prezidenta, neošívajte sa prosím ! Vyhýbavé úškrnky , aké často vidím u politikov pri tejto otázke sú predzvesťou, že sa na nezvolení, skutočne Slovenského prezidenta pracuje a veľmi čulo. Ľudia, bdite, chcú vám vziať štát §!

    Odpoveda
  2. Pán Harabin , ako prezident SR, zasadil by ste výraznejšie aj o podporu Rusínskeho národa, aby zákonnými prostriedkami v zmysle medzinárodného práva bolo uplatnené sväté právo Rusínskeho národa na sebaurčenie a vlastnú štátnosť v hraniciach ich historického územia, inak tiež „Podkarpatská Rus“ nazývané? Žiadny zo Slovenských prezidentov sa mi k tejto otázke nevyjadril.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk