S Erikou o živote 94

S Erikou o živote 94

relácia je vysielaná naživo

20:30 - 22:30 (06.06.2021)

Štúdio Bratislava

Tel: (+421) 0951 485 385
studio@slobodnyvysielac.sk

hosť : Radovan Hrádek – advokát…hovoriť budeme o slobode, ľudských právach, advokácii, extrémizme a nadvláde štátu nad občanom…reláciou sprevádza Erika Vincoureková


Značky: Erika Vincoureková, Štúdio Bratislava
Pridať si reláciu do kalendára

Archív relácie

1 komentár

  1. Zdravím Vás pani Vincoureková a pán Hrádek je to veľmi zaujímavá relácia . Naposledy som Vás obdivovali pri rozhovore s pánom Dubčekom 😉 vredy som si pomyslela ihneď na M.Štefana ako ten odpovedal na Vaše otázky. Potrebujeme na Slovensku takýchto ľudí ako je aj pán Hrádek. Ja žijem asi 30 rokov v Nemecku , mám aj ich občianstvo , rozmýšľala som sa niekedy vrátiť opäť na Slovensko ale keď to takto sledujem neviem . Obdivujem pána R.Hrádeka, že sa vrátil z Ameriky.
    „Politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří, je idiot!“
    Karel Kryl

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.