Rozhlasová hra (čítanie na pokračovanie)

Rozhlasová hra (čítanie na pokračovanie)

hra

11:00 - 12:00 (30.07.2022)

Audiokniha Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le je o tom, ako rozpoznať svoje limity a zmieriť sa s nimi. Napísal Mark Manson, číta David Prachař. časť 07…

Prestaňte sa snažiť byť za každú cenu pozitívny a staňte sa zrelšími, spokojnejšími a naplnenejšími ľuďmi. Po desaťročia do vás všetky motivačné knižky hučia, že pozitívne myslenie a prístup sú kľúčom k šťastnému životu. Ale „do hája s pozitivizmom,“ hovorí Mark Manson. „Pokiaľ niečo stojí za hovno, tak si to priznajme a naučme sa s tým žiť.“
Ľudia sú omylní a majú svoje limity. Nie každý je výnimočný. Nie každý môže byť víťazom a nemusí to byť jeho chyba.

Copyright © 2016 by Mark Manson
Preklad © Jan Kučera

MARK MANSON
Americký bloger, podnikateľ a autor (tak trochu iných) motivačných kníh. Rád píše o veľkých myšlienkach a podľa svojich slov dáva životné rady, ktoré nestoja za prd. Niektorí ľudia o ňom hovoria, že je idiot. Iným vraj svojimi radami zachránil život. Podľa svojich slov, nič, čo hovorí alebo píše, sám neberie príliš vážne. Dȏležité podľa neho totiž je, aby každý myslel hlavne sám na seba.

DAVID PRACHAŘ
Český herec a dabér. Po vyštudovaní DAMU dostal angažma v divadle S. K. Neumanna (Divadlo pod Palmovkou). Okrem svojho domovského divadla hral tiež v divadle E. F. Buriana a v divadle Komedie. Od roku 2002 sa stal členom Národního divadla. Taktiež dvakrát vyhral cenu Alfréda Radoka za úlohu Fausta a Hamleta, cenu Thálie za úlohu v monodráme Novecento a cenu Františka Filipovského za dabing filmu Život je krásny.


Značky:
Pridať si reláciu do kalendára

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk