Regióny 26/2016

Naživo

16:30 – 18:30 (13.10.2016)

telemostom po Slovensku – prostredníctvom spravodajcov z miesta diania. Navštívime Košice, kde bujnie korupcia a škandály pod palcom „správne naSMERovaných Rašistov“ (Miloš Ihnát, Juraj Mihaľov), presunieme sa do „našich“ veľhôr do Mesta Tatry (Ivka Bohušová), mrkneme sa do Bratislavy, aby sme […]
Štúdio Banská Bystrica

Štúdio Banská Bystrica

(+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii Regióny 26/2016


telemostom po Slovensku – prostredníctvom spravodajcov z miesta diania.
Navštívime Košice, kde bujnie korupcia a škandály pod palcom „správne naSMERovaných Rašistov“ (Miloš Ihnát, Juraj Mihaľov), presunieme sa do „našich“ veľhôr do Mesta Tatry (Ivka Bohušová), mrkneme sa do Bratislavy, aby sme zistili, či koncert Ondreja Ďuricu bude a hlavne zistíme kde (Alex Vrťochová), zhodnotíme, ako sa dá obmedzovať a otravovať život v hlavnom meste aby sa mohla za štátne (vaše) peniaze prevážať mrtvola po Bratislave (Dáša Tonková) a pozrieme sa ako je to s majetkom BBSK – koho sú teda tie nešťastné nemocničné pavilóny v Banskej Štiavnici (Milan Uhrík).

[xyz-ihs snippet=“Regiony“]

Archív relácie Regióny

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.