Pekný deň s JUDr. Adrianou Krajníkovou 13

Pekný deň s JUDr. Adrianou Krajníkovou 13

relácia je vysielaná naživo

12:00 - 14:30 (14.05.2021)

Štúdio Banská Bystrica

Tel: (+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

JUDr. Adriana Krajníková radí, pomáha a informuje…


Značky: JUDr. Adriana Krajníková, Štúdio Banská Bystrica
Pridať si reláciu do kalendára

1 komentár

  1. Dobrý deň p. Krajníková. Na základe uzatvorenej zmluvy so zákazníkom som ako zamestnanec firmy povinný plniť dohodnuté služby aj priamo u zákazníka (outsourcing). Vzhľadom k tomu že nenosím rúško, som zákazníka o tejto skutočnosti vopred telefonicky informoval s tým, či sa teda môžem pohybovať v priestoroch jeho prevádzky bez rúška. Jeho rázne stanovisko bolo, že rúško musím mať a som povinný dodržať zmluvu. Ak neprídem v rúšku, považuje to za porušenie zmluvy zo strany našej firmy a zmluvu vypovie. Stanovisko môjho zamestnávateľa k vzniknutej situácii tuším, keďže som v práci jediný, kto nenosí rúško a nebol sa testovať. Doteraz mi zamestnávateľ „vyšiel v ústrety“ a zatiaľ mám nariadenú prácu z domu (home office). Ale tento vzniknutý problém to asi posunie do inej roviny. Moja otázka je, či môže byť zmluva voči našej firme kvôli tomuto dôvodu vypovedaná.
    Ďakujem za odpoveď.
    Imro

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.